• Anasayfa
  • Kemppi Kaynak Makinelerinin Tarihi ve Firma Bilgileri

Kemppi Kaynak Makinesi

Kemppi'nin kaynak endüstrisinde dünyanın en tanınmış şirketlerinden biri olma hikayesi, üç kuşağa yayılan bir yolculuktur. Sıkı çalışma ve dayanıklılık, hayallerinize inanma ve onları gerçekleştirme cesareti hakkında bir hikaye. Yetmiş yılda, Martti Kemppi'nin vizyonu 17 ülkede 800'den fazla kaynak endüstrisi uzmanı istihdam eden öncü bir şirket haline geldi.

Kemppi, kaynak dünyasını defalarca şaşırttı. Tüm sektör için standart çözümler haline gelen buluşlar ve yenilikler üretmeyi başarmıştır.

Yetenekli insanlar olmadan zirveye ulaşmak mümkün olmazdı. ”Dedem bizden daha iyi insanları işe almamızı söyledi ve biz de bunu başardık. Finlandiya'da ve yurtdışında 800'den fazla üst düzey profesyonel personelimiz var. Müşterilerimizi gelecekte de şaşırtacak yetenek ve tutkuyu bulacağımız kaynak teknolojilerini geliştirmekten gurur duyuyoruz'' (Teresa Kemppi-Vasama ve Antti Kemppi asse)

Kemppi, endüstriyel kaynak şirketlerinden tek yüklenicilere kadar profesyoneller için gelişmiş ürünler, dijital çözümler ve hizmetler sağlar. Ürünlerimizin kullanılabilirliği ve güvenilirliği yol gösterici ilkemizdir. Uzmanlığını yerel olarak sunmak için 70'den fazla ülkeyi kapsayan son derece yetenekli bir ortak ağıyla çalışıyoruz.

FİN AİLE ŞİRKETİ 1949 YILINDA KURULDU
DÜNYADA 20 İŞTİRAK VE 800'E YAKIN ÇALIŞAN

GENEL MÜDÜRLÜK LAHTI, FİNLANDİYA

x                             k                                         k

Kemppi, ark kaynağı endüstrisinin tasarım lideridir. Kaynak arkını sürekli geliştirerek kaynak kalitesini ve üretkenliğini artırmayı taahhüt ediyoruz.

Kemppi, pazarın geleceğini şekillendirme ve müşterilerimizin ark kaynağı sorunlarını gelişmiş ürünler, dijital çözümler ve hizmetler ile çözme konusunda 70 yıllık tecrübesiyle ark kaynağının öncüsüdür. Ortaklarımız ve müşterilerimizle işbirliği yaparken, fayda sağlamak hem dahili hem de harici olarak ekip çalışmasıdır. Kullanımı kolay ve sürekli olarak müşterilerimizin bizden ne beklediği ile ilgilenen ürünler tasarlamayı hedefliyoruz.

Mirasımız ve uzmanlığımızla gurur duyuyoruz. Finlandiya'daki köklerimizle, mütevazi başlangıçlardan, yenilikleri defalarca ark kaynağını şekillendiren çok uluslu bir kaynak ekipmanı üreticisi haline geldik. Kemppi kaynak makinası seçtiğinizde, kendinizi güvende hissetmenizi ve işinizin emin ellerde olmasını sağlamak için her şeyi yapacağız.

Bizimle iş yaptığınızda, ikinci bir seçenek bulmanıza gerek yok. Hem müşterilerimize hem de ortaklarımıza verdiğimiz sözleri tutuyor ve somut eylemlerle saygınızı kazanıyoruz. Her zaman dostane ve profesyonel bir şekilde davranacağımıza güvenebilirsiniz.

Kaynak ister mesleğiniz ister hobiniz olsun, sizi Kemppi topluluğumuza bekliyoruz. Tek ihtiyacınız olan kaynak tutkusu! Kemppi'nin sosyal medya kanallarındaki tartışmalara katılın, sorularınız ve geri bildirimleriniz için bizimle iletişime geçin veya #kemppiwelding hashtag'i ile günün en iyi kaynaklarını paylaşın. Dünya çapında kaynak hikayelerinizi görmeyi dört gözle bekliyoruz.

Kemppi kaynak makine üreticisi

Kemppi Kaynak Makinaları İçin Tıkla

Lütfen Bekleyin...