• Anasayfa
  • Neden Kemppi Kaynak Makinesi Almalıyım?

 Kemppi kaynak makineleri, Finlandiya'da üretilmekte olup yaklaşık on üç yıldır Türkiye distribütörlüğünü Atm kaynak olarak yapmaktayız. Yenilikci tarzı ile sürekli argesini geliştiren kemppi kaynak makineleri alanının liderlerindendir. Üç ana yöntem dışında (gazaltı, elektrod, argon)  hiçbir ürün üretmediklerinden dolayı tüm enerjisini bu üç yönteme yöneltmiştir. Sinerjik makinelerin mucidi olarak adlandırılan kemppi kaynak makineleri, inverter teknolojisini kaynak makinesine uygulayan ilk markadır. Yetmiş üç yıllık tecrübenin ardından gözünü endüstri 4.0 dikmiş olan kemppi, bu konuda da oldukca fazla çözüm sunmaktadır. Kaynak parametre kontrol, analiz hatta müdahale imkanı tanıyan özel yazılımları ile (weld eye) artık her adımı bilgisayar ortamına taşımıştır. 

Yeni tasarımlarıyla sürekli dikkatleri üzerine çeken kemppi kaynak makineleri, birçok modeline reddot dizayn ödülünü kazandırtmıştır. Dünyanın bir çok ülkesinde distribütörü bulunmasına karşın, bazı ülkelerde direkt kendi yapısını oluşturmuştur. Türkiye distribütörü olarak Atm kaynak ekibi seçilmişitr.

Atm kaynak bakış açısıyla,

Tek Distribütör

Bünyemizde ki tüm markaların distribütörlüğü sadece tarafımızdan yapılmaktadır. Başta Kemppi olmak üzere Promotech, Elisental, Pittarc, Hobart, Hywd ve Heat masters'ın Türkiye tek distribütörüyüz.

Mühendislik Firmasıyız

Atm kaynak ailesi olarak kendimizi hiç bir zaman satıcı firma olarak görmedik. Üretiminize en uygun ürünlerin tespitiyle başlayan partnerliğimiz sahaya entegrasyonu ve seri üretime geçilen her aşamada pozisyon alıp çözümler sunmak en gurur duyduğumuz görev bilincimizdir.

Teknik servis

Tek yetkili servisimiz kendi bünyemizdedir. İkinci hiç bir firmaya yetkili servis ünvanı verilmeyecektir.

Garanti kapsamı dışındaki makinelerin en uygun bütçelerle çıkarabilmek adına başka hiç bir işletme yetkilendirilmemiştir. Servis ticari bir gelir kapısı değil, olası sorunlarda alınan aksiyonlarla müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaracağımız ve iddialı olduğumuz birimimizdir.

    Kemppi Kaynak Makineleri İçin Buraya Tıkla

 

Lütfen Bekleyin...